QUALITY TASTE

HAKKIMIZDA

Aprin Dış Ticaret Ltd Şti, 1974 yılında ticari faaliyetlerine başlayan bir ailenin 3. kuşak temsilcisi tarafından devam ettirilen bir aile şirketidir. Şirket, kuruyemiş, kuruyemiş, baharat, kahve ve bakliyattan oluşan geniş ürün yelpazesi ile en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmayı amaçlamaktadır. Şirket, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemine sahip olup, ISO 45001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ve FDA belgesine uygun satışlarıyla yerel ve global pazarlarda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Aprin Dış Ticaret Ltd Şti, müşteri odaklı çalışma stratejisiyle insan ilişkilerine gereken önemi vererek iş ahlakını ve dürüstlüğü ön planda tutmakta, tecrübe ve bilgi birikimiyle hedeflerini her geçen gün büyütmektedir.

En iyi ürünün seçimi ve müşterilerle yakın iş birliği, şirketin başarısının temelini oluşturur ve ürün yelpazesinin çeşitliliğini ve kalitesini artırmanın temel taşıdır. Kaynak sağlamada esneklik, rekabetçi fiyatlar, zamanında teslimat ve özelleştirilmiş çözümler sunarak müşteri ihtiyaçlarını en üst düzeyde anlamak şirketin temel özellikleridir.

Şirketin operasyon ve lojistik merkezi Mersin’dedir. Mükemmel konumu, dünyanın her yerine hızlı teslimat yapılmasına ve nakliye maliyetlerinin optimizasyonu nedeniyle cazip fiyatlar sunulmasına olanak tanır.

Şu anda şirket, işin her aşamasında etkili bir müşteri hizmeti ve kişiselleştirilmiş müşteri ilgisi sağlayarak ürünlerinin satışını 50 farklı ülkeye gerçekleştirmektedir.